Irodalmi és könyvtárhasználati vetélkedő - Olvassunk együtt! - 2015

EREDMÉNYHIRDETÉS IRODALMI ÉS KÖNYVTÁRHASZNÁLATI VETÉLKEDŐ 2015

Irodalmi és könyvtárhasználati vetélkedő eredményhirdetése (2015) I. helyezett: Veselényi Márton, Szabó Márton, Gajdócsi András 6.A II. helyezett: Vladár Csilla, Fegyverneki Lilien, Eperjesi Kamilla, Balogh Zoé, Polyák Panna , 5.B III. helyezett: Sorbán Zalán, Csobádi Viktor, Hejczei Balázs, Káplár Bálint 6.A,B Nyereményük könyvtárlátogatás Budapesten. Gratulálunk a győzteseknek!

A Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium magyar munkacsoportja és az iskola könyvtára 2014/2015-ös tanévben is megrendezi az irodalmi és könyvtárhasználati vetélkedőt. Az irodalmi és könyvtárhasználati vetélkedőn az iskola minden diákja részt vehet. A versenyben szereplő mű: Eric Kastner: A repülő osztály A verseny formája: egy fordulós vetélkedő Korosztály: 5-6 osztály A megoldott feladatlapokat a könyvtár e-mail címére lehet elküldeni konyvtar@jezsu.hu címre. Az elkészített könyvborítót pedig a könyvtárba lehet leadni. A feladatlap beérkezésének határideje: 2015. február 20. Nyeremények: A résztvevők könyvjelzőben részesülnek. A győztesek a tanév második félévében könyvtárlátogatáson vesznek részt. Információ az iskolai könyvtárban.   A feladatlap itt letölthető   Jó versenyzést kívánunk!