3. fotópályázat

3. Könyvtári Fotópályázat!

Kedves Diákok!

Olvasni jó! – 3.

A Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Könyvtára folytatja fotópályázatát.

A harmadik részéhez érkezett pályázat célja továbbra is olyan alkotások létrehozása, amelyek az olvasás élményéről szólnak, az olvasó embert, az olvasás pillanatait, az olvasás által okozott örömöt, a könyvek szeretetét, a könyvtár hangulatát vagy bármilyen más a könyvekkel, az olvasással kapcsolatos érzést rögzítenek, mutatnak meg a fotográfia eszközeivel.

A következő témákban várjuk a fényképeket:

Az én olvasási kuckóm – az olvasás legkedveltebb helyszínei, a könyvek, a könyvespolc, a házi könyvtár

Ahogyan én szeretek olvasni... – könyves önarcképek az olvasás pillanatairól

Kedvenc könyvem, könyveim és én – portrék könyvekkel együtt ismerősökről és ismeretlenekről, (mutasd meg, mit olvasol, s megmondom ki vagy)

Egyénileg lehet pályázni, maximum 3 fotóval. A fényképek lehetnek egyedi darabok, de képezhetnek sorozatot is. (Sorozatok esetében a zsűri a sorozatot megbonthatja.)
A beadás határideje: 2013.november 30
A pályázat eredményhirdetése: 2013. december 06
Jutalom: ajándéktárgy jutalom és a pályázott mű kiállítása a könyvtárban
Információ: Marincsákné Nagy Ildikó (Könyvtár), R. Nagy József fotóoktató

A 3. Fotópályázat véget ért. A beérkezett és díjazott képek:

Külön oldalon ide kattintva tekinthetők meg a képek.