2. fotópályázat

FOTÓPÁLYÁZATI FELHÍVÁS (LEZÁRULT!)

Elindult a 2. Könyvtári Fotópályázat!

Kedves Diákok!
Elindult a 2. fotópályázat!

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Könyvtára
Olvasni még mindig jó! címmel
fotópályázatot hirdet.

A fotópályázat célja olyan alkotások létrehozása, amelyek az olvasás élményéről szólnak, az olvasó embert, az olvasás pillanatait, az olvasás által okozott örömöt, a könyvek szeretetét, a könyvtár hangulatát vagy bármilyen más a könyvekkel, az olvasással kapcsolatos érzést rögzítenek, mutatnak meg a fotográfia eszközeivel.

A következő kategóriákban lehet pályázni:
I. kategória: 5-6. évfolyam
II. kategória:7-8. évfolyam
III. kategória: 9-12. évfolyam

Egyénileg lehet pályázni, maximum 3 fotóval. A fényképek lehetnek egyedi darabok, de képezhetnek sorozatot is. (Sorozatok esetében a zsűri a sorozatot megbonthatja.)
A beadás határideje: 2013. május 27
Jutalom: könyvjutalom és a pályázott mű kiállítása a könyvtárban

Információ:
Dr. R. Nagy József fotóoktató (kéthetente, csüt. 13.20-tól), Dráma terem
Dr. Marincsákné Nagy Ildikó Könyvtár

A könyvtárban kiállított, illetve a nyertes fotók a könyvtár E-Learning oldalán az erre a célra létrehozott galériákban megtekinthetők lesznek.

A 2. Fotópályázat véget ért. A beérkezett és díjazott képek:

Külön oldalon ide kattintva tekinthetők meg a képek.