Olvasni jó fotópályázat 2016. ősz

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Könyvtára Olvasni Jó! Fejtsd meg a világot! címmel fotópályázatot hirdet.

A fotópályázat célja olyan alkotások létrehozása, amelyek az olvasás élményéről szólnak, az olvasó embert, az olvasás pillanatait, az olvasás által okozott örömöt, a könyvek szeretetét, a könyvtár hangulatát vagy bármilyen más a könyvekkel, az olvasással kapcsolatos érzést rögzítenek, mutatnak meg a fotográfia eszközeivel.

Egyénileg lehet pályázni, maximum 3 fotóval. A fényképek lehetnek egyedi darabok, de képezhetnek sorozatot is. (Sorozatok esetében a zsűri a sorozatot megbonthatja.)
A beadás határideje: 2016. november 30
A pályázat eredményhirdetése: 2016. december 10
Jutalom: könyvjelző és a pályázott mű kiállítása a könyvtárban
Információ: Dr. R. Nagy József fotóoktató (csütörtökönként 12.50 és 14.20 között - Szent József épület, 231. terem, 7.a)