Filmklub

Filmklub a könyvtárban

A filmklub meghatározott pénteki napokon és időpontban van a könyvtárban. FILMKLUB "Utak és döntések" Művészien Az ötödik elem(Luc Besson) (október 12.) A nagy kékség (Luc Besson) (október 19.) Az első érzés (Kaiser Zsófia) DVD A szavak erejével Saját szavak (november 23) Holt költők társasága (november 30) Utak és Utópiák V, mint vérbosszú (december 7.) 1984 (december 14.) Éli könyve Sztalker (Andrej Tarkovszkij) Másokért harcolva Misszió Avatar Az etika határain Az ördög ügyvédje (DVD) Millió dolláros bébi Az elnök emberei Truman show Változatok Jézusképre Montreáli Jézus (DVD) Mátrix 1-3 Gyűrűk ura 3 Harry Potter 7 Tűzszekerek Korokon át Jó reggelt, Vietnám! Hair A remény rabjai A lélek mélyén K-Pax a belső bolygó Forrest Gump Kontroll (Antall Nimród)

Tags: