Könyvtári Fotópályázat - 2015. ősz

A Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Könyvtára Iskolai könyvtár - király címmel fotópályázatot hirdet.

A fotópályázat célja olyan alkotások létrehozása, amelyek az tanulás élményéről szólnak, a tanuló embert, a tanulás pillanatait, a tanulás által okozott örömöt, a könyvek szeretetét, a könyvtár hangulatát vagy bármilyen más tanulással, könyvekkel, ismereteid gyarapításával kapcsolatos érzést rögzítenek, mutatnak meg a fotográfia eszközeivel.

Egyénileg lehet pályázni, maximum 3 fotóval. A fényképek lehetnek egyedi darabok, de képezhetnek sorozatot is.
A beadás határideje: 2015.11.15
Jutalom: Ajándékjutalom valamint a pályázott mű megjelentetése plakát formájában az iskolai könyvtárban.
Információ: R. Nagy József fotószakkör vezetőjénél és Ildikó néninél a könyvtárban.