Könyvtári nap 2015 - október 19. - beszámoló

Cipődoboz könyvtáram vendége volt Sike László tanár úr volt, aki nagy szeretettel osztotta meg gondolait az általa olvasott könyvekből. Hozta és mutatta be a könyvespolcáról válogatott műveket.
Marincsákné Ildikó néni mesélt olvasmányairól, könyvekhez fűződő kapcsolatáról.
A digitális korban nincs szükség könyvtárra címmel vezetett vitakört Varga Péter tanár úr a 8. A osztályosoknak.
A nap folyamán könyvtári totót kitöltő diákok egy könyvjelzővel lehettek gazdagabbak.
Eperjesi Kamilla, Szarka Edit, Dsupin Áron, Juhász Vankó Gellért, Szűcs Kende, Dobai Dániel, Kiss Petra, Szuhánszki Rebekka, Nagy Noémi, Simon Szonja Szolanzs, Szabó Dorka, Tutinka Sára, Barati Aliza, Dusza Kamilla, Dudra Zsófia, Pusztai Leo, Magyarcsák Norbert, Suba CS. Veronika, Tóth Zsófia, Váradi Mirjam, Kiss Júlia, Kovács-Csizmadia Márta, Köcsik Nikolett, Magyar levente, Mázik Laura, Bakos Dániel, Pákozdi Marcell, Balogh Domonkos, Sólyom Csillag, Henez Botond,

A nap zárásaként Markus Zusak regényéből készült filmet A könyvtolvaj címen vetítette a könyvtár.
Jövőre is szeretettel várunk benneteket!